27 מרץ 2010 | 20:00 ~ 7 תגובות | תגובות פייסבוק

סטרימינג

שבוע טוב.

יצא ככה שבשבוע החולף הצגנו בבלוג לא מעט קטעי וידיאו, סרטים קצרים וטריילרים. אם החמצתם, הנה הם במרוכז. שבו וצפו.1. ז'אן-לוק גודאר מציג את סרטו החדש, "סוציאליזם", שיוקרן בבכורה בפסטיבל קאן, ב-4 דקות וחצי בהילוך מהיר.2. ספייק ג'ונז מציג סרט קצר ומופלא (30 דקות) בשם "I'm Here". סיפור אהבה רטרו-עתידני בין שני רובוטים. בחיי, זה כמו שיר של ELO בסרט. מה שיפה בסרט שהוא משתמש ברובוטים כדי לדבר על בני אדם. אז מצד אחד, יש שם את העלילה על מה שגברים מאוהבים מוכנים לעשות למען אהבתם (בייחוד אם היא קצת מרוחקת ובלתי מושגת). אבל בעיקר יש בו דיון פילוסופי על ענייני תודעה. אם תרצו, זה דקארט. ואם תרצו, זה דיון שבעולם האנושי אפשר לתייג אותו תחת המושג "נשמה". הסרט עוסק ברובוטית שרוצה שהעולם יידע שהיא קיימת והולכת ומדביקה סטיקרים שעליהם כתוב "I'm Here". ומאותו רגע השאלה שנשאלת היא מה זה "אני". כשתגיעו לשוט הסופי והיפהפה והמרגש של הסרט, השאלה שנשארת בראש היא: איפה נגמר ה"אני" ומתחיל ה"הוא". הווידיאו המאומבד הוסר, כצפוי, מיו-טיוב, אבל בפוסט יש לינק לאתר הרשמי בו ניתן לצפות בסרט במלואו, באולם קולנוע וירטואלי.3. רמין בהרני מציג סרט קצר על חייה האינסופיים של שקית פלסטיק. ההברקה כפולה: גם ורנר הרצוג מקריין את מחשבותיה של השקית, וגם הסרט כולו נראה קצת כמו סרט ורנר הרצוגי.4. אדגר רייט מציג: "סקוט פילגרים נגד העולם".

נושאים: בשוטף

7 תגובות ל - “סטרימינג”

 1. מישהו 27 מרץ 2010 ב - 21:04 קישור ישיר

  הסרט של ג'ונס לא עולה עובד לי. הקישור באתר לא מעביר אותו לסרט. אני מעל 18 רשמתי את התאריך והוא לא מעביר אותי.

 2. Spartak 27 מרץ 2010 ב - 21:15 קישור ישיר

  אני יודע שזה לא קשור בכלל,אבל אין לי איפה לשאול:
  יאיר,אתה יודע למה "היו לילות" ירד כל כך מהר מהמסכים (היו בסך הכל שלושה שבועותת של הקרנות)?לא הספקתי לראות.אתה יודע האם הוא ירד סופי?
  תודה.ועוד פעם סליחה על זה שזה לא במקום.

 3. רותם 27 מרץ 2010 ב - 21:49 קישור ישיר

  הוידאו של גודאר הורד.
  לא הכי סוציאליסטי

  ==============

  רוה לרותם: החזרתי.

 4. אוריה 29 מרץ 2010 ב - 1:20 קישור ישיר

  סקוט פילגרים – סוף סוף סרט שמנפיש את הקומיקס חסר-התנועה בצורה ויזואלית שנראית עד כה מדהימה (גם 'עיר החטאים' ראוי לאזכור כאן). מלבד העובדה שנראה שזה הולך להיות סרט מצויין לכל הפחות.

 5. מיכאל 22 31 מרץ 2010 ב - 2:51 קישור ישיר

  היצ'קוק פעם תיכנן לעשות סרט שלם מנקודת מבט של… אוכל.

 6. web analytics 7 דצמבר 2010 ב - 5:52 קישור ישיר

  Man this spam here are driving me nuts! Get rid of it!

 7. Jesenia Ballew 7 פברואר 2011 ב - 4:04 קישור ישיר

  I know this is really boring and you are skipping to the next comment, but I just wanted to throw you a big thanks – you cleared up some things for me!


השאירו תגובה