25 פברואר 2007 | 05:23 ~ 15 תגובות | תגובות פייסבוק

גוד מורנינג, סאנשיין

"מיס סאנשיין הקטנה" זכה הרגע בפרס האינדיפינדנט ספיריט – המוענק לסרטים עצמאיים – כסרט הטוב ביותר. הוא זכה גם על הבימוי, תסריט הבכורה, שחקנית משנה ושחקן משנה. את פרסי המשחק הראשיים לקחו ריאן גוסלינג ושריקה אפס על "חצי נלסון". "המבוך של פאן" זכה על הצילום, "חיים של אחרים" זכה בפרס הסרט הזר ("המבוך של פאן" לא היה מועמד מולו). הנה רשימת הפרסים המלאה.
האם זה מנבא משהו לקראת הלילה באוסקרים? לא, ואולי אף להפך. ב-21 שנות פרסי האינדיפנדנט ספיריט קרה רק פעם אחת שסרט שזכה בפרס זכה למחרת גם באוסקר. זה היה ב-1987, שנתו השנייה של הפרס, כש"פלאטון" זכה בשניהם. מאז זה לא קרה שנית.

=======

ולמי שער עכשיו: שידור אינטרנטי ישיר וראשון, המצולם ממצלמות סלולריות, של פרסי הראזי מתחיל בעוד עשר דקות (5:30) באתר של MSNBC ויימשך עד שמונה בבוקר. מי שצופה מוזמן לדווח. עדכון: "אינסטינקט בסיסי 2" זכה בראזי. ברכות לזוכים.

נושאים: אוסקר 2006

15 תגובות ל - “גוד מורנינג, סאנשיין”

 1. ליאור 25 פברואר 2007 ב - 6:47 קישור ישיר

  טקס פרסי הראזי נראה כמו הצגת סיום של בי"ס תיכון, אבל עושה רושם שכולם נהנים שם. ועכשיו, תופים בבקשה… שרון סטון זוכה בפרס השחקנית הגרועה על "אינסטינקט בסיסי 2" ומוקרן קליפ מהסרט תחת הכיתוב הכיתוב:

  Basically it stinks, too

  היה גם פרס הזוג הקולנועי הגרוע של השנה, אבל לא הצלחתי להבין מילה.

  עד כאן.

 2. יוני 25 פברואר 2007 ב - 10:28 קישור ישיר

  מיס סאנשיין סרט נהדר מגיע לו כל פרס שהוא מקבל

 3. דן 25 פברואר 2007 ב - 12:30 קישור ישיר

  לקראת האוסקר העלו באתר "הארץ" מדור מיוחד עם הקטגוריות החשובות (וכמובן, קטגוריית הסרט הזר. בכל זאת, "הארץ", לא ידיעות). לכל סרט יש קישור לכתבה שפורסמה עליו בעבר בעתון, אבל משום מה ל"המבוך של פאן" יש קישור לדף בו נמצא תקציר של הסרט ובסופו ביקורת קצרה, לא אוהדת במיוחד, וגם ללא קרדיט לכותב. מוזר.

  http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=829630&contrassID=129

  ותכניית הסינמטק של חודש מרץ פורסמה השבוע. גם החודש הזה ממשיך את הדעיכה של המקום. בשבוע הבא יש הקרנה לחמישה סרטים קוריאנים, שזה מעניין, וגם יש את "דוק-אביב", שיתחיל באמצע מרץ ובד"כ מציג כמה סרטים מצויינים. חוץ מתוכניות אלה, הסינמטק ממחזר סרטי מפיצים או מציג אותם בטרום בכורה ("בופור", למשל, ביום חמישי הקרוב). ומילא סרטי מפיצים שבאמת ראויים להקרנה חוזרת, אבל למה אני צריך לראות בסינמטק את "ראש בראש עם משפחת שטיין"? למה?

 4. אורון 25 פברואר 2007 ב - 12:52 קישור ישיר

  אני לחלוטין מסכים עם דן בעניין הסינמטק, סניף ת"א. (ראש בראש עם משפחת שטיין?! השכנים שלי??)
  מתי כבר תתפרסם תוכנייה שתפיל אותי לרצפה?
  אני חושב שמירקרתי רק 5 או 6 סרטים החודש, וכמו תמיד אלך רק לחצי מהם.
  כרגע אני בהשלמות לקראת האוסקר, וכנראה שהפרד שלי יעבוד שעות נוספות גם החודש…

 5. דני 25 פברואר 2007 ב - 12:54 קישור ישיר

  מישהו יודע באיזה ערוץ חוץ מהוט גולד משודר הלילה בשידור חי טקס האוסקר??????

 6. ונדטה 25 פברואר 2007 ב - 13:31 קישור ישיר

  Yes 1

 7. דני 25 פברואר 2007 ב - 13:34 קישור ישיר

  אין לי יס.

 8. איילת 25 פברואר 2007 ב - 13:48 קישור ישיר

  * עד עכשיו לא ברור לי למה הסרט טיסה 93 המרתק מועמד רק בקטגוריית הבימוי ולא בקטגוריית הסרט הטוב ביותר, בעוד שהסרט המלכה שלעניות דעתי הוא לא יותר מדרמת טלוויזיה חביבה זכה להיות מועמד לפרס הסרט הטוב ביותר?

  * האם כבר ידוע היכן ומתי ישודר שידור מקוצר וערוך של טקס האוסקר?

  * יאיר, הצעת ייעול, יהיה נחמד אם כל הביקורות שפורסמו בסינמסקופ ירוכזו תחת קטגוריית ביקורות. חיפשתי את הביקורת שלך על הסרט בבל, ללא הצלחה…

  ולסיום: טוב לדעת שפרשת האישפוז מאחוריך ושבתך מרגישה טוב יותר, הרבה הרבה בריאות 🙂

 9. הש"ג 25 פברואר 2007 ב - 14:59 קישור ישיר

  ואם כבר מיס סאנשיין, הסרט זכה אמש גם בפרס הסזאר לסרט הלא-צרפתי הטוב ביותר. וגם עולה התהייה: עם כל כמות המילים הנשפכות כאן על האוסקר עוד לפני שהטקס אף החל, אין מקום לבלוג קצר על פרסי תעשיית הקולנוע השניה בגודלה הנצפית בארץ? (בעצם – אולי השלישית, אחרי התוצר המקומי, לא יודע)

 10. רפי שוץ 25 פברואר 2007 ב - 15:08 קישור ישיר

  מיס סנשיין הקטנה הוא סרט חביב אבל לא יותר מזה. זו תהיה מבחינתי אכזבה אם הוא יזכה. מכל סרטי המיינסטרים האמריקאי שנעשו השנה "ילדים טובים" הוא לדעתי by far הטוב ביותר

 11. ענבל קידר 25 פברואר 2007 ב - 16:23 קישור ישיר

  לדן: מה שנראה לך מוזר באתר המועמדויות של "הארץ" הוא העובדה שלא היתה ביקורת על אחד הסרטים? נעזוב לרגע שיבושים כמו "נערת החלומות", "השטן לבש פראדה" ו"פנלופי קרוז" בכותרות המועמדויות; ראית מי מופיע שם כמועמד בקטגוריית שחקן המשנה על "ילדים קטנים"? לא רק שהם שיבשו את שם המועמד האמיתי, ג'קי ארל היילי, ל"ג'קי אוריילי", הם גם שמו ליד שמו תמונה של שחקן אחר מהסרט, פטריק ווילסון, שלמרות הפרגון הלא ברור של אורי קליין למשחק שלו בסרט, לא נראה לי שהיה לו איזשהו סיכוי להיות מועמד לאוסקר, השנה או בכלל.
  אני מקווה שאף אחד מקוראי "הארץ" שראה את "ילדים קטנים" ומהמר היום על הזוכים לא יהמר בקטגוריית שחקן המשנה בהנחה שווילסון הוא המועמד, ובשביל אורי קליין אני מקווה שכל מי שנכנס לאתר האוסקרים המחופף של "הארץ" מבין שאין לו שום קשר לתצוגה המביכה הזו מעבר לכתיבת הביקורות שאליהן מובילים הלינקים. אני יכולה להסכים יותר או פחות עם הביקורות שלו, אבל בניגוד לטירון שהיה אחראי על שיבוץ התמונות באתר המאולתר הזה אפשר לסמוך עליו שכשהוא כותב על שחקן, הוא גם יודע לזהות אותו.

 12. אומה 25 פברואר 2007 ב - 16:43 קישור ישיר

  יאיי! ריאן גוסלינג מצוין, כל כך הגיע לו לזכות.
  אני עדיין מקווה, למרות שאין הרבה סיכוי, שגם באוסקר הוא יזכה…

 13. buy used car Irvine 2 נובמבר 2010 ב - 9:56 קישור ישיר

  You certainly deserve a round of applause for your post and more specifically, your blog in general. Very high quality material.

 14. Online Coupon Codes 28 ינואר 2011 ב - 3:52 קישור ישיר

  Thank you a lot for providing individuals with an exceptionally special chance to read from this blog. It's always very ideal and as well , packed with a good time for me and my office fellow workers to visit your blog at the very least thrice per week to read through the new things you will have. Of course, I am always fulfilled with your sensational creative ideas you serve. Certain two areas in this posting are in truth the most suitable we have all ever had.

 15. toshiba u3 uninstall 4 פברואר 2011 ב - 15:34 קישור ישיר

  You certainly have some agreeable opinions and views. Your blog provides a fresh look at the subject.


השאירו תגובה