11 אוקטובר 2010 | 15:10 ~ 6 תגובות | תגובות פייסבוק

"אף פעם לא מאוחר מדי", עדכון תשיעי


never2late6


חלפה בדיוק שנה מאז שהתחלנו לעקוב כאן בבלוג אחר הסרט העצמאי "אף פעם לא מאוחר מדי". זה התחיל ממסע גיוס כספים ציבורי ומקורי למדי. המשיך בצילומים בחורף שעבר. עבר לעריכה. ועכשיו מתחיל שלב הפוסט פרודקשן בו הסרט מתחיל לקבל צורה. ובחודש האחרון הוא גם הצליח לקבץ סביבו כמה מעריצים, פרסים ותמיכות, שיעזרו לו להגיע לגימור הסופי. מה שאומר שהגיע הזמן שוב לבקש מהבמאי, עדו פלוק, לעדכן אותנו מה קורה עם הסרט.


מכאן, עדו:


"הרבה התרחשות במחנה 'אף פעם לא מאוחר מדי' בזמן האחרון. לפני כמה שבועות עוד ישבתי בחדר העריכה והנחתי כתוביות תרגום על הסרט, אחת אחרי השניה. כמה ימים לאחר מכן התקשרו לבשר לנו שהגענו לגמר תחרות לסרטים בשלבי עבודה בסינה-מרקט בחיפה. התחלנו להתעסק בהכנות די.וי.די להקרנה. את הבשורה על כך שזכינו, קיבלתי בפריז, אליה נסעתי למטרת פגישות בנושא הסרט. הזכייה הזאת היתה חלום עבורנו: היא תאפשר לנו להפיק את עותק ההקרנה של הסרט במעבדה נהדרת בברלין, בטיפול מסור של כמה מהאמנים המובילים באירופה בתחום. הזכייה גם הוכיחה שאפשר גם ככה. ללכת עד הסוף עם החזון שלנו, עם הסרט שרצינו לעשות. לא להיכנע לתכתיבים מבחוץ.

"מדבריי אולי משתמע שהסרט גמור. אז זהו, שחצי מהעבודה עוד לפנינו: אנחנו עוברים בימים אלה לעולם הסאונד, שהוא עולם ומלואו. אל המקליט הראשי רב הכישרון שלנו, ואדים יגמן (שהוא גם חצוצרן נפלא ורוקד מרנגה מחונן), ואל המלחין אשר גולדשמידט, יצטרף בימים הקרובים מעצב פסקול ואיתו חבורה מיומנת של אנשים שיעצבו את נוף השמע של הסרט. מה שמביא אותנו לפיסת החדשות הבאה שלנו: אנחנו שמחים לקדם את פני קרן הקולנוע שהחליטה להצטרף אלינו ולתת מענק השלמה לסרט, שיעזור לנו לסגור את עריכת הסאונד והמוזיקה בדרך הטובה ביותר.

עדכונים נוספים – בקרוב".

נושאים: בשוטף

6 תגובות ל - “"אף פעם לא מאוחר מדי", עדכון תשיעי”

 1. יוסי 11 אוקטובר 2010 ב - 15:24 קישור ישיר

  מה ההבדל בין פוסט פרודקשיין לעריכה?

 2. שלום ברכה 11 אוקטובר 2010 ב - 15:29 קישור ישיר

  לא ברור לי מה העניין בפוסט הזה. במה הוא שונה מכל סרט סטודנטים, ארט האוס או בלוקבסטר הוליוודי? סה"כ אומר הנער; הגעתי לשלב הפוסט – מרגש

 3. דור 11 אוקטובר 2010 ב - 16:51 קישור ישיר

  ליוסי – עריכה היא חלק מהפוסט פרודקשיין (שכולל בתוכו שלבים כמו תיקוני צבע, קומפוזיטינג, סאונד וכו')

 4. לילי 11 אוקטובר 2010 ב - 17:01 קישור ישיר

  כל הכבוד לכם, ובהצלחה!

 5. Eran 11 אוקטובר 2010 ב - 18:13 קישור ישיר

  אופטופיק

  ב-31 באוקטובר טרי גיליאם מוציא סרט קצר חדש בבימויו בשם The Legend of Hallowdega

  עד אז, יש טיזר באתר הרשמי:

  http://www.legendofhallowdega.com/

 6. מיכל הורן 21 אוקטובר 2010 ב - 10:40 קישור ישיר

  מחכים בכיליון עיניים לראות את הסרט הגמור ד"ש לכולם
  מאלה שכבר בת 7 השנה ובסרט הייתה רק כמעט בת 6


השאירו תגובה