27 אוקטובר 2007 | 20:47 ~ 4 תגובות | תגובות פייסבוק

קריפטונייט

מאוד הופתעתי לקבל את גיליון "פנאי פלוס" האחרון ולראות על השער את קלארק קנט:

הזהות הסודית של אושרי כהן

===============

ואפרופו אושרי כהן: ג'פרי וולס מתייצב לימינו של יאיר לפיד ויורה חץ בליבו של "בופור". זה צורב:

If I were king I would scratch Israel's Beaufort (director: Joseph Cedar). There doesn't appear to be any question that Beaufort's producers lobbied the Academy's foreign film committee on the 50% foreign-language issue that wound up disqualifying The Band's Visit. Punish the Beaufort team for playing dirty, discourage this kind of thing, etc.

================

ועוד ויה ג'פרי וולס: זה הראיון – או שמא ה"ראיון" – הראשון של אוון ווילסון מאז ניסיון ההתאבדות שלו. ואיפה הוא משודר? במיי-ספייס (שלגמרי לא במקרה נמצאת בבעלות ניוז קורפ, שבבעלותה גם אולפני פוקס, מפיקי הסרט החדש של ווס אנדרסון). דיבורים על התאבדויות אין בקטע בן החמש דקות הזה, אבל יש שיחה טרנס-אטלנטית – ווס בניו יורק, אוון בלוס אנג'לס – על צילומי הסרט "דרג'ילינג בע"מ" בהודו.

Artist on Artist: Owen Wilson and Wes Anderson

Add to My Profile | More Videos

4 תגובות ל - “קריפטונייט”

 1. האחד 27 אוקטובר 2007 ב - 23:03 קישור ישיר

  מאוד מפתיע אותי שאתה בתור מישהו בעל אובססיה קלה לסרט 'בופור', ומישהו שאומר שכל השמועות הללו על זה שצוות הבופור הלשינו לאקדמיה הן שטויות מטופשות, לא יוצא להגנת הסרט.

 2. דותן דימט 28 אוקטובר 2007 ב - 2:45 קישור ישיר

  קנת' הייט (עבור הדיוטות: בלוגר; עבור מבינים: אושיית משחקי תפקידים ואזוטריה) ראה את בופור בפסטיבל בשיקאגו וסיווג אותו כ"בסדר". הביקורת הקצרה שלו על בופור ועל סרטים אחרים מהפסטיבל (ההמלצה שלו על "סוכן חשאי 117" הגיעה לי בדיוק בזמן) כאן:

  http://princeofcairo.livejournal.com/108186.html

 3. גיא אורבניאק 29 אוקטובר 2007 ב - 0:09 קישור ישיר

  סידר גמר את הסיפור שלו.
  הוא בחיים לא יזכה יותר לשום דבר בטכס "אופיר".
  גם בלי ההלשנה,שהייתה או לא הייתה,חלק גדול מחברי האקדמיה התנגד לשליחה של "בופור" בטענה שזה לא הסרט השני הכי מועדף עליהם.

 4. lui 29 אוקטובר 2007 ב - 0:43 קישור ישיר

  לגיא.
  אפשר לומר הרבה דברים על סידר ועל הדרך שבה בחר לקדם את “בופור” אבל אי אפשר לקחת ממנו את המקום השני שאליו הגיע בזכות. ניחוש שלי. סך כל הקולות שקיבל סידר גבוה מסכום הקולות שקיבלו ביחד כל שלושת המשתתפים נאחרים שהיו מאחוריו.


השאירו תגובה