02 מרץ 2012 | 13:42 ~ 2 תגובות | תגובות פייסבוק

בלאגנים

שימו לב לדבר הזה:

 


 

"All Together Now" ("כולם ביחד") הוא סרט אמריקאי עצמאי שביים הבמאי הישראלי אלכסנדר מירקי, שאסף סביבו חברים שלמדו איתו ב-USC ליצירת סרט על 24 דמויות בלילה אחד בו הן מגיעות לפסטיבל להקות נויז-מטאל באמצע היער, וכל מה שקורה להן משם. עורך הסרט הוא גל מוג'ה, בנו של דני מוג'ה, ואחת הלהקות המופיעות בסרט היא מאניקורן, להקתו של עילם וולמן, בנו של דני וולמן. הסרט צולם כבר לפני שנה וחצי, בהשתתפות טיילור פוצ'י ("מצוץ מהאצבע") וג'יימס דובאל ("דוני דארקו" והסרטים של גרג אראקי). אתר הסרט מדווח שעבודת המיקס על הסרט הסתיימה ועכשיו הסרט מוכן לפסטיבלים. היום עלה הטריילר. פאפא-מוג'ה יביא לנו אותו לירושלים ביולי? אני מקווה שכן, נראה מסקרן מאוד.

 

=================

 

ועוד הרפתקאות של ישראליים בהוליווד: דן אלוני הוא אחד מסוכני הבמאים החזקים והגדולים של הוליווד. הוא עבד בסוכנות CAA וייצג שם, בין השאר, את כריסטופר נולן ומישל גונדרי. שלשום, באופן מפתיע, הוא פוטר מעבודתו. הטענה הרשמית: "אלוני לא התאים למנטליות התאגידית של החברה". מן הסתם יש סיפור הרבה יותר עמוק ואפל מאחורי ההכרזה הזאת, כי סוכנות לא מפטרת סתם את אחד הסוכנים הכי רווחיים שלה, גם אם כולם טוענים שהוא לא האיש שהכי קל להסתדר איתו. אז מה קרה שם? מן הסתם עוד נשמע. אבל למה הסיפור הזה מעניין אותנו? לא רק כי מסקרן אותי מי זה דן אלוני (בתמונות שלו באינטרנט רואים שהוא איש מאוד גבוה) אלא כי בו ביום כריסטופר נולן הודיע שהוא נוטש את הסוכנות ודבק באלוני והולך איתו לאן שיילך. מכיוון שב-CAA מן הסתם העריכו שזה עשוי לקרות, אלוני בטח עיצבן שם מישהו כהוגן כדי שזה יקרה.

 

==================

 

ביום שני זכה סרט האנימציה הקצר "הספרים המעופפים של מוריס לסמור" באוסקר. טל לוטן מציצה בבלוג האנימציה שלה אל סיפור ההפקה הלא שגרתי של הסרט החינני הזה.

 

 

 

נושאים: בשוטף

2 תגובות ל - “בלאגנים”

  1. איתן 2 מרץ 2012 ב - 15:36 קישור ישיר

    בחוברת של קולנוע לב מוזכר סרט של דיויד מקנזי, שגם הוא אמור להתרחש בזמן קונצרט רוק. אני לא ממש מסמפט את הבמאי הזה, אבל זה נראה סרט מאולתר כזה, וזה דווקא יכול לעניין אותי. מצד שני, מכיוון שהבמאי הזה אוהב סקס בסרטים שלו, זה יכול להיות גם "9 שירים"…

  2. רני 2 מרץ 2012 ב - 18:22 קישור ישיר

    ורק לי הסיפור על דן אלוני מזכיר קצת את עלילת ״ג׳רי מגוויר״?


השאירו תגובה