11 יולי 2015 | 22:40 ~ 7 תגובות | תגובות פייסבוק

״באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק״, הטריילר

קומיק-קון, אירוע הגיקים הענק לקידום קומיקס, גיבורי על והסרטים עליהם, נפתח בסוף השבוע בסן דייגו. אירוע ענק על ״מלחמת הכוכבים״ עילף את הקהל ביום שישי, אבל שבת היתה בסימן אולפני וורנר והחשיפה הראשונה לטריילר המלא של ״באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק״ של זאק סניידר. אין לי מושג עדיין מה אני חושב על הטריילר הזה, שנראה קצת מבורדק, אבל אני חייב להודות: פעימות הלב שלי הואצו בזמן הצפייה בו. ויש גם שלושה שוטים של גל (גאווה) גדות. הנה זה. שימו HD ופתחו למסך מלא:

אם אני מבין נכון, באטמן (בן אפלק) הולך לסגור חשבון עם סופרמן (הנרי קאוויל). וונדר וומן (גל גדות) איכשהו באמצע. ג׳סי אייזנברג הוא לקס לותר (עם רעמת שיער). ג׳רמי איירונס הוא אלפרד, המשרת וקול המצפון של באטמן/ברוס וויין.

גל גדות היתה גם היא בפאנל:

 

הסרט ייצא ב-26 במרץ 2016.

בסוף השבוע פורסם שבן אפלק עומד לכתוב ולביים (ולככב ב) סרט באטמן חדש.

ויממה לפני כן, התקיים הפאנל של ״מלחמת הכוכבים 7: הכוח מתעורר״, עם סרטון מאחורי הקלעים מרגש ומשמח וגדוש הפתעות.

נושאים: ביקורת

7 תגובות ל - “״באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק״, הטריילר”

 1. שלו 11 יולי 2015 ב - 23:44 קישור ישיר

  אני אגיד מה לדעתי הבעיה המרכזית עם סניידר ובזה נפתח את הטקסט המכונן של "למה זה הולך להיות זבל"- וורנר מעמיסים עליו יותר מדי. ככה, פשוט. מבמאי ממוצע פלוס שהצליח לא רע עם 300, הוא נהיה מין גולדן בוי שמלבישים עליו פרנצ'ייזים למכביר משל היה ג'.ג'. אברהמס. ההבדל העיקרי בניהם הוא שאברהמס יודע לספר סיפור. סניידר בעיקר מבין אקשן, אבל גם זה לא הכי מדויק. זו הבנה שמגיעה ממקום ילדותי חרמני מייקל ביי יותר מהבנה בוגרת ושכלתנית. וזה היה יכול לעבוד אבל זה לא.

  קחו את השומרים למשל. כל מי שקרא את הקומיקס ידע מהרגע הראשון שפורסם על הסרט שהוא לא יעבוד. לזכותו של סניידר נגיד שאין במאי אחר שהיה מצליח להוציא מזה משהו ראוי כי זו משימה שנידונה להיכשל מראש. אבל עדיין, הבחירות התמוהות שלו, הסלואו מושנים המייגעים שמשתלטים על הסרט והבנייה הלא נכונה בעליל של הסיפור. כל אלו הרסו את כל הסרטים הבאים שלו.
  כולל סופרמן האחרון. שוב, וורנר מעמיסים על הגולדן בוי שלהם יותר ממה שהוא באמת מסוגל ללעוס. אז יצא לו סיפרמן מםוזר, מבולבל, מורכב כטלאים פרומים באוסף של קלישאות לא ברורות. איפה הוא ואיפה ריצארד דונר למשל.

  ומצפים ממנו להביא את די סי לרמה של מארוול. זה בחיים לא יקרה. אלף, כי הציפיות כל כך גדולות מהסרט הזה שהוא, שוב, נועד לכישלון. בית, כי אלו יהיו אותן סצינות צפויות מאורגנות באותו סדר לא ברור עם קפיצות עלילתיות ובניית דמויות ילדותית. וזה יהיה בן אפלק למען השם בתחפושת והנרי קאביל שאלוהנם יודע מאיפה הגרילו אותו. וזה יהיה ארוז טוב אבל כמו שיאיר אמר, כבר מהטריילר רואים שיש בעיות. יותר מדי מפוזר, יותר מדי פומפוזי וללא כל צורך.

  מסקנה והמלצה- חכו לפאזה 3 של מארוול. עם הבוסט שדיסני נותנים להם הם עלו על הגל. יודעים לספר סיפור שם, יודעים ליצור קשר הדוק בין סרט לסרט ובעיקר יודעים לתת למעריצים את מה שהם רוצים.
  אותו כנל לגבי מלחמת הכוכבים החדש. רק לכתוב את המילים האחרונות עשה לי צמרמורת…

 2. חובבן 12 יולי 2015 ב - 8:46 קישור ישיר

  שלו, אני מסכים אם הכל חוץ מזה שגם ג'.ג'. אברהמס הוא לא מציאה גדולה.

 3. יוני 12 יולי 2015 ב - 13:42 קישור ישיר

  לשלו, רואים שאתה פאנבוי כבד של מארוול. ראינו כבר כמה מהלהיטים שלהם: איררון מן 2-3 , תור: העולם האפל ועידן אולטרון, שאולי זכו קופתית, אבל הביקורות שלהם בפח האשפה. מה לעשות שאפקטים לא תמיד יסתירו עלילה בינונית.

  הסרטים היחידים שהיו בעלי השפעה על הטרנדיות הנוכחית של מארוול הם: איירון מן (יותר נכון השחקן שגילם אותו בצורה יוצאת דופן), הנוקמים וקפטיין אמריקה: חייל החורף, שאת האחרון מפארים יתר על המידה. אני נהנה משני החברות ושמח שדי-סי נכנסת עכשיו בכל הכוח. בסוף הם מתחרים על חווית הצופה.

  נ.ב. התסריטאי האחרון של סופרמן היה תסריטאי של משחקי מחשב, ואילו לסרט הזה העסיקו תסריטאי זוכה אוסקר, אז יהיה מעניין לראות את כיוון העלילה שיתפתח.

 4. מר קולנוע 12 יולי 2015 ב - 22:57 קישור ישיר

  תרשה לי להגיב שלו : אתה מתנשא. נכון, אפשר לרדת על כל אדם, אך במידה. למה להגיב בכזו אכזריות? בסך הכול אלו סרטים למען השם. מטרתם לענג את הצופה ולא להצית מריבות סרק. באמת שחבל

 5. שלו 13 יולי 2015 ב - 6:44 קישור ישיר

  יוני, שכחת אתשומריהגלקסיה בכוונה?

  מר קולננוע, תראה לי איפה יש התנשאות בדברי. זו ביקורת ולפי מה שאמרתכל אחד שעוסק בזה ראוי לגינוי בשל התנשאות.

  בקיצור, אם אם בוחרים להגיב אז בואו נהל דיון ולא חילופי שטויות.

 6. מור 13 יולי 2015 ב - 23:54 קישור ישיר

  לסניידר יש בעיה רצינית אחת – אין לו גרם של חוש הומור. גרם. אם היה לו משהו חשוב או חדשני להגיד בסרטיו – זה היה עוד נסלח. אבל אין לו. אם הוא היה מגייס לחילופין מעט אירוניה בסרטיו אפשר היה עוד איכשהו לצלוח אותם בלי להחנק על הפופקורן. במקום זה הוא מביים סרטים סופר פטריוטים שמשדרים יתר חשיבות עצמית המונעת מאוויר נפוח. הדבר היחידי שכן משחק לטובתו של סניידר זו האסטטיקה הקולנועית שלו. בניגוד למייקל ביי שהוזכר פה קודם, שבמקום לביים בעיקר עסוק בלפוצץ דברים על מנת לערוך אותם גרוע – סניידר נותן כבוד הן למיזנסצנה והן לחומר המקורי שהוא מעבד. במילים אחרות – תנו לו לביים פרסומות או וידיאו קליפים והרי לכם גאון. רק אל תצפו ממנו לספר לכם סיפור. הוא פשוט לא יודע איך לעשות את זה.

 7. יוני 14 יולי 2015 ב - 21:52 קישור ישיר

  * שומרי הגלקסיה

  בשבילך תיקנתי שלו, למרות שעם כל המתיקות של הסרט הייתי בטוח שפיקסאר הפיקה אותו.

  לדי-סי יש הרבה מה להשלים כדי להתחשבן עם רקורד הסרטים של מארוול. לראייה את "סופרמן 2" שינו ל"סופרמן מול באטמן" כדי לזרז תהליכים בהצגת חברי ליגת הצדק.

  דבר נוסף שצריך לזכור לגבי ה"סופרמן" של זאק סניידר זה שהסופרמן שלו התבסס על החזון של התסריטאי והבמאי ואילו פחות הסתמך על מקורותיו מהקומיקס (לא רק עניין התחתון האדום שהוא לא לבש בסרט), ואילו מארוול מסתמכים על מקורות אלה כמעט בבלעדיות (דוגמא לסטייה: היוצר של אולטרון בקומיקס היה האנק פים ולא טוני סטארק ).
  התבססות יתרה על קומיקס יוצרת עומס של פרטי עלילה ודמויות שמקשה על הצופה הרגיל, להבדיל מחובב הקומיקס המושבע שקולט כל ביצה חבויה. אני חושב שעידן אולטרון זו דוגמא הולמת לכך.

  זה טוב שהם מחזירים עכשיו את מימד הגיבור היחיד ב"איש נמלה" כדי לשחרר אדים אחרי המפלצת התקציבית הקודמת שיצאה לאקרנים.

  מה שיקרה בעתיד יהיה מעניין: די-סי כנראה תמשיך בקו הרציני שלה שישלב גיבורי על עם בעיות אמיתיות מול החברה האנושית, ועל כן תפנה לקהל בוגר יותר. דבר שישאיר מאט מקום להרפייה קומית.

  מארוול לעומת זאת תמשיך עם המגמה הקומית שלה, כפי שקווין פייג' ציין בעבר שהם לעולם לא יוותרו על הפן הזה בסרטים שלהם.

  כמובן שכיוונים אלה של האולפנים אינם מוחלטים. "דדפול" מבית מארוול נלחם כדי להוציא "R Rating", משמע שהולך להיות סיפוק לחובבי האלימות גם מצידם.

  בהמשך גם יוקרן "קפטיין אמריקה: מלחמת האזרחים", שהטון שלו לדעתי יהיה מעניין וייגע בנושאים חברתיים אמיתיים באשר להתייחסות העולם לגיבורי העל.

  נ.ב. זה נשמע מופרך, אבל אני מאמין שבלי השחקן של טוני סטארק, מארוול לעולם לא הייתה מגיעה לקצב שאליו הגיעה, במובן של יצירת קורת גג עם שם איכותי לגיבורי העל שלה ואת התעוזה להפיק סרט שמבוסס על קומיקס שאף אחד לא שמע או קרא עליו ("שומרי הגלקסיה").

  " I am Ironman " – אי אפשר להביס משפט כזה.


השאירו תגובה