25 מרץ 2007 | 15:25 ~ 18 תגובות | תגובות פייסבוק

מי הבוס: סוף הסופרנוס

אוי, אוי, אוי. זה מתקרב: ב-8 באפריל יתחילו לשדר ב-HBO באמריקה את תשעת הפרקים האחרונים בהחלט של "הסופרנוס" (אנשי יס: מתי בארץ?).
בעמוד הזה ב-MSN יש טריילר לעונה האחרונה, עם "Paint it Black" של הרולינג סטונס ברקע, בו נראה טוני מובל למעצר כשהוא בחלוק (באותו עמוד תמצאו קליפ לשיר של ניק קייב בו תפגשו את כל מתי, נרצחי ומתאבדי "הסופרנוס" – גברים, נשים וסוסים – בשש העונות האחרונות).

מכיוון שאני מניח שאף רשת שידור לא תעלה טריילר שהוא ספוילר לסוף הסדרה אני לא יכול שלא לתהות באיזה פרק מהתשעה עוצרים את טוני, והאם ואיך הוא יוצא מזה. ובהצעת חבר אני פותח את קוויי ההימורים למעריצי "הסופרנוס": איך לדעתכם תיגמר הסדרה? האם טוני יהיה בכלא? או מת? האם הוא יישאר בוס וישתלט גם על ניו יורק? אם לא הוא, מי יהיה הבוס? ומה יקרה לד"ר מלפי? לכרמלה? לכריסטופר? למדו? לאיי.ג'יי? ולנו, אחרי שהסדרה הכי טובה בטלוויזיה תיעלם מאיתנו סופית?

נושאים: בקרוב

18 תגובות ל - “מי הבוס: סוף הסופרנוס”

 1. נמרוד 25 מרץ 2007 ב - 16:56 קישור ישיר

  לדעתי, הסיום ההולם לסידרה הוא שכולם ימותו מוות אכזרי במיוחד. היתרונות: לא יהיו המשכונים (מסחור, וכו'…)
  החסרונות: לא יהיו המשכונים (ומה באמת נעשה בלי הסופרנוס?)

  האמת שהסיום הטרגי הולם מאוד את רוח הסידרה – מי שחי על חרבו גם ימות על חרבו.

  (אבל למה זה אומר שאנחנו צריכים לסבול?!?! אוף!)

 2. רון 25 מרץ 2007 ב - 17:12 קישור ישיר

  מוות של גיבורי סדרה מעולם לא מנע מתסריטאים או מנהלי תוכניות ליצור בעונה הבאה את ההמשך. לעיתים מתברר שהגיבורים לא ממש מתו אלא רק נכנסו לקומה (ראו "השיר שלנו 3"), לעיתים מתברר שהגיבורים שבו באופן מפתיע לחיים לאחר התאונה המחרידה (ראו "השיר שלנו 3"), לעיתים הגיבורים ממשיכים איתנו מהעולם הבא בו הם חיים(?) באושר רב (ראו "השיר שלנו 3") ולעיתים התסריטאים בונים על מחלת השיכחה של הצופים וולא כל סיבה הם ממשיכים כרגיל עם אותם גיבורים (ראו "השיר שלנו 3").

 3. Shai 25 מרץ 2007 ב - 17:15 קישור ישיר

  They say on the MSN page that this is a trailer for the 2nd half of the serie.If it is meant to be a closer to a serie than I suspect it will happen around episode 5 or 6.It will give david chae the time close all open story lines.What will happen to Tony Soprano.I have no idea.Chase has proven to be one working against your expectation

 4. יוני 25 מרץ 2007 ב - 18:05 קישור ישיר

  אני אומר שהסידרה תגמר כמו "סיינפלד" כולם! אבל כולם! יכנסו לכלא ובאותו תא!

 5. יוני 25 מרץ 2007 ב - 18:24 קישור ישיר

  המחשב המטומטם שלי לא מריץ את זה חלק למישהו יש קישור אחר לזה

 6. א"ש 25 מרץ 2007 ב - 19:54 קישור ישיר

  מהתחלת הסידרה היה לי ברור שטוני ימות בסוף, זה מתבקש כי ככה לימדו אותנו שלא משנה כמה גיבורי הפשע שלנו מגניבים, הם חייבים לשלם בסוף על מעשיהם.
  אבל! דווקא בגלל שמקובל לעשות את זה, נראה לי הפעם שטוני ישאר בחיים כי הסופרנוס לא נכנסת למסגרות ז'אנר מקובלים.

  חוץ מזה, למה לא להשאיר מקום לסרט עתידי?

  הכי מטופש יהיה אם איי.ג'יי יקח את מקומו של אביו, זה יהיה יותר מדי מייקל קורלאונה. זה צריך להיות כריסטופר, ואם הוא ימות ממנת יתר, אז למה לא מדו? זה ישבור את כל החוקים.

 7. איתן גשם כריסטופר מולטסנטי 25 מרץ 2007 ב - 22:26 קישור ישיר

  הנה 10 האגורות שלי (מבוסס על פרי דמיוני הקודח, אין לי שום מושג מה יקרה, וטוב שכך):

  טוני יבין שכריסטופר לא מתאים להיות היורש שלו (משהו שהם רומזים עליו מתחילת הסדרה, לדעתי), וינסה להחליף אותו במישהו אחר, מה שיוביל לעימות אלים בלתי נמנע בינו לבין כריס שכתוצאה ממנו ייאלץ טוני להרוג את כריס.

  והסוף – טוני השבור מנטלית יחליט לעזוב את כל העסק ולפרוש לביתו (זה בכלל אפשרי אצלם?).

 8. לואיס 25 מרץ 2007 ב - 23:32 קישור ישיר

  אני צופה סוג של התאבדות מצידי, והמשכון בעוד 10 שנים סטייל קרובים קרובים.

 9. ס. בולצמן 26 מרץ 2007 ב - 2:16 קישור ישיר

  ספויילרים זעירים מבית רוג'ר פרידמן

 10. ליאור 26 מרץ 2007 ב - 3:40 קישור ישיר

  אין לי כל כך הרבה מה להגיד חוץ משאני כל כך אוהב את הסדרה המופתית והמדהימה הזאת וכל כך לא רוצה שהיא תיגמר. אין, אין, אין על הסופרנוס.

 11. רוני 26 מרץ 2007 ב - 10:21 קישור ישיר

  הסדרה הכי טובה בטלויזיה ?

 12. נמרוד ארלוק 26 מרץ 2007 ב - 10:40 קישור ישיר

  בשנת 1996 יצא סרט על פי תרסיט של טרנטינו שנקרא: From dusk till dawn" ובו סרט טרנטינואי טיפוסי הופך בשניות ליצירת ערפדים הזוייה.
  אם דיוויד צייס היה שואל אותי, זאת בדיוק הדרך לסיים. הרי שום דרך אחרת לא תהווה סיום מושלם ליצירת המופת הזאת, אז למה לא לקחת את זה למקום הזוי ומנותק לחלוטין….משהו כמו ערפדים או רוחות רפאים משתלטות על ג'רזי ויוצאות למסע כיבוש עולם הפשע המקומי ובדרך שוחטות באכזריות את כל החבר'ה.
  סצינת הסיום בפרק התשיעי היא קרב עקוב מדם על מוט החשפנית בבאדה בינג, בין טוני למלך הערפדים, כשמילות הסיום שלו לפני מותו הן: Mother, here i come, bitch"

  רוה לנמרוד: מעניין מאוד. כי הרי זה בדיוק התסריט שכריסטופר מנסה לגייס לו כסף ואת בן קינגסלי. "הסנדק" פוגש את "דרקולה". ואז נגלה שהתסריט של כריס השתלט על הסדרה או שהוא בעצם מבוסס על אירועים אמיתיים. אהבתי.

 13. ליאור 26 מרץ 2007 ב - 16:00 קישור ישיר

  יאיר, אני חושב שטעות בידך. הפרויקט של כריסטופר הוא "הסנדק" פוגש את "המסור".

 14. סטיבי 27 מרץ 2007 ב - 8:53 קישור ישיר

  למה, למה לעשות רימייק ל-teen wolf?

 15. אסף רזון 28 מרץ 2007 ב - 17:41 קישור ישיר

  מזכיר לי בדיחה של ג'יי לנו, שדיווח לפני הרבה שנים על הכוונה לסיים את "מלרוז פלייס" (שבדיוק השבוע החלה להיות מוקרנת מההתחלה בלילות בערוץ 3, למען חובבי הטראש מהניינטיז…).

  "המפיקים אומרים שהם חושבים לעשות תאונה ענקית ושכולם ימותו.

  בטח המיטה תתמוטט. "

 16. איתן גשם כריסטופר מולטסנטי 29 מרץ 2007 ב - 21:03 קישור ישיר

  יאיר, הכפפה שזרקת הורמה ע"י מגזין "ניו יורק" שריכז 6 כותבים מוכרים שהתבקשו לכתוב כיצד לדעתם צריכה "הסופרנוס" להסתיים.

  חלק מהרעיונות מוצלחים, חלקם פחות.

  הנה לינק:

  http://nymag.com/news/crimelaw/16147/

  והתייחסות שלי: אני אהבתי את הרעיון של הכותב השלישי (אנשי ה"משפחה" קמים על טוני ושולחים את כריס להיות זה שיורה בו). גם כי מאז סיפור הירי בתחילת עונה 6, יש רמזים לכך שהנתינים מפקפקים במנהיגות של טוני, וגם כי יש בסיפור כזה כל כך הרבה דרמה וטרגדיה, שאפשר רק לפנטז מה דייויד צ'ייס יעשה אתם.

  מצד שני, כריסטופר יכול להיות דווקא הטריגר ל"מרד" ולא בהכרח הגורם המבצע – אם הוא יעשה משהו שטוני היה מחסל אדם רגיל בגללו, אבל טוני יחוס עליו (מסיבות מובנות), וה"משפחה" תגלה על זה, זה יכול להיות משהו שיוביל לחיסול של טוני וגם כאן יש דרמה גדולה עם מרכיב של סגירת מעגל – טוני ילמד על בשרו את השיעור שהוא לימד רבים כל כך – ב"מקצוע" הזה רק החזק שורד, ואין מקום לבחול בשום אמצעי או לעשות חשבון לאף אחד כשזה מגיע לביזנס.

 17. ג'ק 2 אפריל 2007 ב - 0:14 קישור ישיר

  בול עכשיו סיימתי לראות את From Dusk Till Dawn בפעם הראשונה והוא פשוט סרט מופרע ונהדר. ואוו כמה שהוא מפתיע ומקורי, מחווה משוגעת וקיצונית להדהים של טרנטינו ורודריגז לסרטי הגועל נפש שהם כל כך אוהבים.

 18. סימה 9 מאי 2007 ב - 22:09 קישור ישיר

  לדעתי טוני יירצח. כרמלה והילדים יסבלו וירדו מכל נכסיהם. כל האוייבים של טוני יתנקמו בו דרך משפחתו. כריסטופר ינסה להגן עליהם כמה שאפשר, אבל בסופו של דבר גם הוא יירצח. וסוף לסופרנוס. ח ב ל . מתה על טוני.


השאירו תגובה