13 יוני 2011 | 22:24 ~ 5 תגובות | תגובות פייסבוק

ג'יי.ג'יי, האחים כהן, זיסקין, סשה

תייקו תחת "אמרתי לכם!". עכשיו זה רשמי, למי שלא האמין לשמועה שלי מלפני שבוע: "סופר 8 " יהיה סרט הפתיחה של פסטיבל ירושלים. ציון נאנוס העלה את הידיעה הרשמית בחדשות 2 הערב. "סופר 8 " בוים על ידי ג'יי.ג'יי אברמס על פי רעיון של סטיבן ספילברג. הסרט יצא בסוף השבוע האחרון באמריקה, והתגובות עליו מתלהבות למדי. זה כנראה אומר שהסרט יעלה להקרנות מסחריות בארץ או כבר באותו יום (7.7) או שבוע אחרי (14.7). למרות זאת, "סופר 8 " נשאר בתאריך היציאה המקורי שלו: 28.7.

 

===============

 

הרבה וידיאו ואודיו שהצטברו במהלך סוף השבוע האמריקאי וצצו מולי היום. את קונן אובריאן ראיתם? הנה עוד אחד:

 

האחים כהן התיישבו לשיחה בת שעה וקצת עם נוח באומבך באולם הקולנוע החדש של לינקולן סנטר. נושא השיחה: פתיחות של סרטים. והם אכן הציגו סצינות פתיחה מהסרטים שלהם – כהן ובאומבך – ודיברו  על הבחירות שלהם. הם מגלים למשל שסרטם הבא יכיל הרבה מוזיקה חיה. ושאת "יהודי טוב" הם כינו בינם ובין עצמם, בזמן הכתיבה, "The Squid and the Whale 2" (בעברית – "חיים בין השורות 2" – זה נשמע פחות מצחיק).

 


 

האחים כהן לא מפגינים הרבה יותר אנרגיה ממה שהם חשפו במפגש איתם בתל אביב, אבל אולי בגלל שהם מדברים עם חבר ותיק שלהם וקולגה לעשיית סרטים, ולא עם חבורה אקדמאית שהם לא פגשו מעולם, הם לפחות קצת יותר דברנים.

 

===============

 

לורה זיסקין, מפיקה בכירה ואחת הנשים החזקות בהוליוודית, הלכה אמש לעולמה בגיל 61, ממחלת הסרטן. זיסקין הפיקה את ארבעת סרטי "ספיידרמן" האחרונים (הרביעי ייצא בשנה הבאה). היא גם הפיקה (לצד ארנון מילצ'ן) את "אשה יפה". היא עמדה בראש חברת פוקס 2000, חברה בת של אולפני פוקס שניסתה להפיק סרטים איכותיים ומאתגרים יותר, והיתה אחראית בין השאר על "מועדון קרב" (שבעקבות כשלונו היא פוטרה, יחד עם נשיא האולפן, כי יש גבול לכמה איכותיים ומאתגרים האולפן היה מוכן לקבל). היא הפיקה פעמיים את משדר האוסקרים. בעלה הוא התסריטאי אלווין סרג'נט, שזכה פעמיים באוסקר (על "ג'וליה" ועל "אנשים פשוטים"), אותו הביאה לכתוב את התסריט ל"ספיידרמן 2 ".

 

================

 

וואלה מדווחים שאנשי ג.ג מנסים לארגן שהפרמיירה האירופית של "הדיקטטור", סרטו הבא של סשה ברון כהן, תתקיים בישראל. זה בעוד 11 חודשים בערך. כזכור, ברון כהן מסתובב בישראל לא מעט. הוריו ישראליים לשעבר ויש לו כאן לא מעט משפחה. "בוראט" שלו היה הצלחה עצומה בארץ (לא מעט בזכות העובדה שברון כהן דיבר עברית משובשת בסצינות בהן הוא היה אמור לדבר קזחית) וסצינות מתוך "ברונו" צולמו בישראל. "הדיקטטור" מבוסס באופן חופשי על רומן מאת סדאם חוסיין. ומה שאני לא מבין: נניח והם יצליחו לארגן את הבכורה האירופית בישראל, איפה בדיוק היא תתקיים? רק בנייני האומה נשמע כמו אופציה סבירה תחת הנהגת רשת גלובוס.

נושאים: בשוטף

5 תגובות ל - “ג'יי.ג'יי, האחים כהן, זיסקין, סשה”

 1. אורון 13 יוני 2011 ב - 23:30 קישור ישיר

  לאאאאא!!! (בתגובה לידיעה על זהות סרט הפתיחה של פסטיבל ירושלים)

 2. עופר ליברגל 13 יוני 2011 ב - 23:48 קישור ישיר

  יום לאחר המפגש המתועד באוניבסיטה, האחים כהן קיימו מפגש מצומצם עם סטונדטים להפקה (בהם הרבה במאים, גם המפגש הזה עסק בפתיחות של סרטים והאחים היו בו פתוחים יותר.

 3. אור 14 יוני 2011 ב - 7:12 קישור ישיר

  אני לא יכול לחשוב על תנאי הקרנה גרועים יותר בשביל סופר8 מאשר בריכת הסולטן.
  מי רוצה להמר באיזו סצינה מותחת בסרט המסך לפתע יואר בפרוג'קטור של ערוץ 1 כי שרי רז תהיה חייבת לדווח בדיוק ברגע הזה?

 4. מיכאל 23 14 יוני 2011 ב - 16:28 קישור ישיר

  האחים כהן אנשים עייפים, הם עובדים המון, זכותם להיראות מותשים. זכור לי כי הם הבטיחו לעבד את 'איגוד השוטרים הידיים' ואתמול קראתי שהם בכלל הולכים לעשות מיוזיקל.

 5. אליה 15 יוני 2011 ב - 8:16 קישור ישיר

  יאיר! הדבר הכי שווה באייטם זה המנחה! ריצ'ארד פנה — שמציג את הפורום פה – הוא אחד האנשים המדהימים שיש – מלמד אותי פה ונותן שיעורים מאלפים
  – הוא אחד האנשים החזקים בסצנת הקולנוע בניו יורק– לכל מי שמסתובב באיזור ויש לו הזדמנות לבוא לאחד האירועים שלו – אני יוצאת מבסוטה מכל הרצאה יבשה שלו באוניברסיטה:-)


השאירו תגובה