03 נובמבר 2007 | 11:02 ~ 3 תגובות | תגובות פייסבוק

The Daily Show Daily – עדכון


עדכון: גם קטעי הווידיאו האלה מתו.

אכן נראה שהשרתים של קומדי סנטרל חנוקים. גם באתרי התוכניות עצמם ("דיילי שואו", "קולבר ריפור") צריך לחכות די הרבה זמן כדי להצליח לראות קטע. אז… סבלנות (שבת בבוקר, חלק מהקטעים עובדים קצת יותר טוב). וממילא, כפי שמסתמן כרגע, ביום שני בבוקר תפרוץ שביתת תסריטאים שתשבית את תעשיית הטלוויזיה לכמה שבועות טובים. וזה אומר שלא יהיו עכשיו תוכניות לייטֹנייט חדשות ׁ(אלא אם ימצאו דרך לבסס אותן על אורחים ולא על כותבים, שזה יהיה מוגחך לג'ון סטיוארט, דיוויד לטרמן וקונן אובריאן, שזכו באמי על הכתיבה שלהן). אז כפיצוי, הנה התוכניות של סטיוארט וקולבר משלשום במלואן:

ג'ון סטיוארט שמח לגלות שאמריקה לא מענה עצירים, ומארח את ג'רי סיינפלד
סיינפלד: אתה לא חושב שבלוג היא המילה הכי איומה שנכנסה לשפה שלנו? כשאני חושב על "בלוג" זה נשמע לי כמו משהו שיורקים ואז הוא נקרש.
סטיוארט: אתה יודע שיש לנו במערכת מישהו שקוראים לו דיוויד בלוג. אחרי התוכנית אני אצטרך ללכת ולחבק אותו ולהגיד "סיינפלד לא התכוון למה שהוא אמר".

(יעלה בקרוב)

סטיבן קולבר יוצא למסע בחירות במדינת הולדתו (ומקבל בשורה גורלית)

נושאים: סיכום שנה 2007

3 תגובות ל - “The Daily Show Daily – עדכון”

 1. דרורית 3 נובמבר 2007 ב - 11:31 קישור ישיר

  הקטע עם סיינפלד מצויין.
  (אם אני לא טועה גם הקליפ הזה הוא אייטיז)
  http://www.youtube.com/watch?v=xvEQmyoP18E

 2. איתן 3 נובמבר 2007 ב - 14:11 קישור ישיר

  ברכות להגר בן אשר שהתקבלה למסגרת סינפונדסיון בקאן, בכדי לקבל עזרה בתסריט ובהכנות לצילומים של סרטה הראשון. הגר היא אחת מ-6 במאים ובמאיות שהתקבלו, מתוך 140 בקשות. (ויה Indiewire).

 3. איתן 4 נובמבר 2007 ב - 1:07 קישור ישיר

  בנוסף לפרס סרט הביכורים, הודיעה האקדמיה האירופית היום ש"ביקור התזמורת" מועמד גם לפרס השחקן (ששון גבאי) וגם לפרס התסריט (ערן קולירין).

  לרשימה המלאה :

  http://www.europeanfilmacademy.org/htm/4release182007.html


השאירו תגובה