15 מרץ 2016 | 20:07 ~ תגובה אחת | תגובות פייסבוק

סטיבן ספילברג והריסון פורד חוזרים עם ״אינדיאנה ג׳ונס 5״ בקיץ 2019

״אינדיאנה ג׳ונס 5: המרדף אחרי הבמאי בן ה-73״.

״אינדיאנה ג׳ונס 5: המרדף אחרי הבמאי בן ה-73״.

כשאולפני דיסני קנו את חברת לוקאספילם מידיו של ג׳ורג׳ לוקאס היה ברור שהם רוצים להקים לתחייה את סרטי ״מלחמת הכוכבים״, אבל ללוקאספילם יש סדרה נוספת, לא פחות מפורסמת ואהובה: סדרת סרטי אינדיאנה ג׳ונס, שלוקאס הגה ונתן לחברו הטוב, סטיבן ספילברג, לביים. ועכשיו סוף סוף מגיעה ההכרזה: סרט חמישי בסדרת סרטי אינדיאנה ג׳ונס יוצא לדרך לקראת בכורה בקיץ 2019: 19.7.2019. הריסון פורד יחזור לתפקיד הראשי, ספילברג יחזור לביים. ההודעה לעיתונות לא ציינה מי יכתוב את התסריט (שלא לדבר על תקציר, אם כי יש להניח שאינדי ייצא להרפתקאות בעולם בעקבות חפץ עתיק ומיסתורי כלשהו, שכולם רודפים אחריו). כמו כן, ההודעה לעיתונות לא מזכירה את שמו של ג׳ורג׳ לוקאס.

סנובים ומחרבי שמחות ישמחו להזכיר ש״אינדיאנה ג׳ונס 4״ היה סרט פחות מוצלח בסדרה, אבל אני חייב להודות שנהניתי ממנו (עם הסתייגויות), כן – כולל סצינת המקרר.

סרטי אינדיאנה ג׳ונס התחילו ב-1981 עם ״שודדי התיבה האבודה״, והמשיכו ב-1984 עם ״המקדש הארור״, ב-1989 עם ״מסע הצלב האחרון״ והסרט הרביעי ב-2008.

ומכיוון שאנחנו עוקבים באדיקות אחרי הקריירה של ספילברג, בואו נראה איך נראה הלו״ז שלו. ״העי״ג״, סרטו הבא, כבר גמור ומוכן ליציאה בקיץ הקרוב (2016). הוא עכשיו מביים את ״Ready Player One״ שהיה אמור לצאת בדצמבר 2017 אבל נדחה למרץ 2018 בגלל ״מלחמת הכוכבים 8״. מה שאומר שיש לספילברג חור במשך רוב 2017 בו יש להניח שהוא יספיק לביים את ״It's What I do״, הסרט על צלמת העיתונות לינסי אדאריו, שהיתה בשבי הצבא הלובי. ג׳ניפר לורנס מפיקה את הפרויקט הזה ואמורה לככב בתפקיד הראשי. זה פרויקט שמזכיר קצת את ״צלף אמריקאי״, שהיה סרט שיזם והפיק בראדלי קופר והיה אמור להיות בבימויו של ספילברג לפני שהוא העביר אותו לקלינט איסטווד. האם זה מה שיקרה גם לסרט הזה? במילים אחרות, יש לנו לפחות עוד שלושה או ארבעה סרטים של ספילברג לפני שנגיע ל״אינדיאנה ג׳ונס 5״. ספילברג יחגוג השנה (בדצמבר) יום הולדת 70.

נושאים: בשוטף

תגובה אחת ל - “סטיבן ספילברג והריסון פורד חוזרים עם ״אינדיאנה ג׳ונס 5״ בקיץ 2019”

  1. צליל סיון 15 מרץ 2016 ב - 21:35 קישור ישיר

    WTF??? הריסון פורד יהיה בן 76 כשהסרט הזה יצולם… הם רציניים? ואני לתומי קיוויתי שכריס פראט ייכנס לנעליים שלו (היו על כך כל מיני שמועות ברשת). ויאיר – עם כל אהבתי לסדרה – הסרט האחרון היה מאכזב מאוד ולא הותיר בי שום חותם (בניגוד גמור כמובן לשלושת הסרטים הקודמים)


השאירו תגובה