07 ספטמבר 2011 | 00:48 ~ 2 תגובות | תגובות פייסבוק

קבלו את מנחה האוסקר החדש שלכם

לפני כמה ימים זו היתה שמועה, גישוש, היום זה כבר רשמי: אדי מרפי יהיה מנחה האוסקרים ב-26 בפברואר 2012. ברט ראטנר, שמונה להיות אחד משני מפיקי האוסקרים לפני כמה שבועות, שכנע גם את ראשי האקדמיה וגם את מרפי. וזה בוודאי גם טוב לעסקים: ראטנר ביים באחרונה את מרפי בסרטו החדש, "Tower Heist" לצד בן סטילר. הסרט ייצא ב-4 בנובמבר, וההתעניינות המחודשת במרפי עם כותרות האוסקרים בוודאי לא יזיקו להתעניינות בסרט.

 

האמת, זו בחירה מצוינת. או, לפחות בתיאוריה. בשנות השמונים אדי מרפי היה בעיניי אחד האנשים המצחיקים בתבל. היה לי את "Delirious" שלו בקסטה (זה היה כל כך מזמן שאפילו עוד לא המציאו את המילה קלטת) וידעתי את כל הסט שלו בעל פה. אבל כל הבדיחות שלו הן על סקס ועל הומואים ועל מיסטר טי בתור הומו ועל זקפות, ואת כל זה הוא לא יוכל לעשות באוסקרים. למען האמת, אני תוהה האם החיבור בין מרפי ובין הבדיחות של ברוס וילאנץ', כותב הבדיחות הקבוע של האוסקרים, בכלל יעבוד.

 

ויש גם את העניין הזה שלמרפי יצא בשנים האחרונות מוניטין של אדם בלתי נסבל. כשהוא היה מועמד לאוסקר על "נערות חלומות" הוא נחשב לרגע למועמד מוביל לזכייה, עד שהתחילו לצוץ סיפורים שהציגו אותו כאדם לא סימפטי, ויש הטוענים שזה עלה לו בפרס. האם הנחיית האוסקרים תשקם את המוניטין שלו?

 

אבל את כל זה נשאיר לאנשי האוסקרים, שישברו את הראש. אנחנו, בינתיים ניזכר במרפי הסטנדאפיסט מהאייטיז, מסרט ההופעה שלו "Delirious". אם אתם נפגעים מגסויות, אל תלחצו Play.

 


 

ממשיך מהדקה 2:40, עם החיקוי של מייקל ג'קסון:

 


 


 

וכן הלאה…

 

נושאים: בשוטף

2 תגובות ל - “קבלו את מנחה האוסקר החדש שלכם”

  1. אוהד קאופמן 7 ספטמבר 2011 ב - 3:51 קישור ישיר

    אני בעד , בחירה טובה.

  2. דובי 7 ספטמבר 2011 ב - 10:45 קישור ישיר

    raw הרבה יותר טוב מדליריוס. הגיע הזמן לקאמבק.


השאירו תגובה