15 ינואר 2006 | 03:58 ~ 2 תגובות | תגובות פייסבוק

שלוש סצינות

1. ביום רביעי הקרוב תתפרסם ב"פנאי פלוס" הסצינה האחרונה מתוך פרויקט התסריטאות שהרמתי, בו פורסמו בדפוס עשר סצינות מתוך סרטים ישראליים מסקרנים שנמצאים עכשיו בהפקה.

ה"ניו יורק טיימס", באופן מקרי לחלוטין, מפרסם השבוע שלוש סצינות מתוך שלושת התסריטים הכי מרשימים של עונת האוסקר: "הר ברוקבק", "התרסקות", ו"הדיונון והלווייתן" (שייקרא בעברית, כמה עגום, "חיים בין השורות").

2. שתי בשורות בכרטיס אחד: ז'אנג יימו וגונג לי חוזרים לעבוד יחד בסרט חדש. צ'או יון-פאט יככב לצד לי באותו סרט. גונג לי היתה המוזה של ז'אנג יימו (וגם בת זוגו) בכמה מסרטיו היפים ביותר – "הפנסים האדומים" ו"סיפורה של קיו ז'ו", למשל. הם נפרדו, רומנטית ומקצועית, לפני 11 שנה (כעת ז'אנג יימו בן ה-55 אימץ את ז'אנג זי-יי בת ה-26 כמוזה ואשת חיק).

צ'או יון-פאט, שהיה האלטר אגו של ג'ון וו ברוב סרטיו ההונג קונגיים, ניסה להשיק קריירה הוליוודית שבינתיים לא הוכיחה עצמה.

עוד פרטים על הסרט החדש, "ללבוש שיריון בעיר" (או  满城尽带黄金甲 בסינית, בהנחה שיש לכם פונטים מתאימים במחשב), תמצאו ב-TWITCH, אתר משובח המוקדש לחדשות מהקולנוע האסייאתי. 

3. הבלוג "מוביהול" מביא סקופ חביב על ליהוקים אפשריים לסרט ההמשך המתקרב של "באטמן מתחיל". הוא לא מזכיר שמות אבל נותן תיאורים די מפורטים. אם אין לכם כוח להתחיל לנחש במי מדובר, האתר "מובי בלוג" מנסה לפענח את כתב החידה (למתעצלים להקליק: רייצ'ל וייז לתפקיד הבחורה, ג'וני דפ לתפקיד הג'וקר – הכל עדיין בגדר שמועות וספקולציות, כמובן).

נושאים: סקירת בלוגים

2 תגובות ל - “שלוש סצינות”

  1. בייבי בלוז 15 ינואר 2006 ב - 20:58 קישור ישיר

    קח אותי לברלין!

  2. קישקשטא 16 ינואר 2006 ב - 15:30 קישור ישיר

    http://www.notes.co.il/sharabani/15575.asp


השאירו תגובה